Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech homeopatie.

Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní specifické informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány předmětné osoby. Povýšena ředěním vodou do jemnohmotného (z materialistického hlediska nehmotného) stavu, stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemných kreativních energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána, majících rovněž nehmotnou povahu.

Autopatický preparát si může zhotovit každý sám doma podle jednoduchého návodu.

Autopatii můžete úspěšně kombinovat se svou současnou léčbou. 

Autopatie vychází z pochopení, že disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií a informací. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu vitální síly, prány, čchi. Na principu jemnohmotné rezonance zlepšuje spojení a naši schopnost jemnou vitální informaci  správně přijímat – tím může navracet harmonii, a to na tělesné, duševní a duchovní úrovni. Míra, do jaké se to daří, či nedaří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek.

Nejlepší je zažít vlastní zkušenost. Přijďte a naučíme vás vše potřebné.